"Live your dream"
Harleman Baseball / Softball Promoting
CLASS OF 2024
Parker Shannon: Beavercreek High School (OH): RHP, MIF (offered: not committed)
Luke Burroughs: Springboro High School (OH): RHP, 2B (offered: not committed)
Chase Venters: Northridge High School (OH): RHP (offered: not committed)
Connor Pennington: Beavercreek High School (OH): OF
Zach Sparks: Scott High School (KY): C, 3B, OF (offered: not committed)
Mickey Anderson: Piqua High School (OH): OF, RHP (offered: not committed)
Brady Haas: Madison High School (OH): C (offered: not committed)
CLASS OF 2025
Nate Houseknecht: Beavercreek High School (OH): 2B, RHP, OF
Colten Muhlenkamp: Springboro High School (OH): SS, 2B, RHP
Jose Ortiz: Wayne High School (OH): 1B, LHP
Judah Simmons: Troy Christian High School (OH): RHP, 1B
Noah Wickline: Dayton Christian High School (OH): RHP, 1B, 3B
Cooper Steckel: Carlisle High School (OH): 1B, RHP
Jake Craiglow: Miamisburg High School (OH): IF, RHP
Hayden Masenheimer: Lebanon High School (OH): RHP, OF
Josh Beavon: Lebanon High School (OH): C, 2B, 3B
Justin Harphant: Legacy Christian High School (OH): C, UT (offered: not committed)
Grady Combs: Madison High School (OH): MIF, 3B, RHP
Austin Mullikin: Lebanon High School (OH): MIF, RHP
Joey Frisk: Beavercreek High School (OH): MIF
Anthony Wright: Beavercreek High School (OH): MIF, 3B
Luke Franklin: Centerville High School (OH): OF
Austin Hamilton: Kettering Fairmont High School (OH): MIF, RHP
Xavier Camacho: Grant County High School (KY): C, 2B, RHP
Barron Welsh: Southwestern High School (IN): C, 3B, RHP, OF, MIF
Austin Jones: Southwestern High School (IN): MIF, OF
Aidan Kerns: Walton-Verona High School (KY): RHP, MIF, 3B
Brant Dudley: Xenia High School (OH): MIF, RHP
Wesley Nicholson: Bellbrook High School (OH): 2B, C, OF
Davis Bayer: Stephen T. Badin High School (OH): OF
Ryan Lewis: Beavercreek High School (OH): OF, RHP
Tyler Otto: Centerville High School (OH): OF, 1B, RHP
Trevor Davis: Eaton High School (OH): RHP, MIF
Landan Savareid: Northmont High School (OH): C, OF, RHP, UT
Frankie Torbeck: Archbishop Moeller High School (OH): 1B, OF, LHP
Ethan Applegate: Middletown High School (OH): RHP, UT
Eben Biggers: Beavercreek High School (OH): RHP, 2B, OF
Noah Best: Mason High School (OH): 2B, 3B, RHP
Anthony Watson: Eaton High School (OH): C, OF
Christian Feldkamp: Lebanon High School (OH): c, RHP, 3B
Zach Barrows: Tecumseh High School (OH): MIF, RHP
Cameron Knight: Northmont High School (OH): RHP, OF
Joey Adams: Springboro High School (OH): OF
Brendon Rowe: Carlisle High School (OH): RHP, OF
Adam Smith: Springboro High School (OH): OF
Brandon Frazzetta: Milford High School (OH): 2B, OF
Ayden Davis: Dayton Regional STEM School (OH): RHP, 1B, 3B
Jacob McGrath: Milford High School (OH): OF, 1B, 3B
Brighten Henson: Beavercreek High School (OH): OF, LHP
Kaiden Woodall: Talawanda High School (OH): SS, 3B, RHP
Dillon Johnson: Kettering Fairmont High School (OH): LHP, 1B, OF
Carson Hamilton: Lebanon High School (OH): OF, MIF, RHP
Andon Grant: Valley View High School (OH): OF, RHP
JT Vaughn: Mason High School (OH): C, OF, RHP
Max Penrod: Greeneview High School (OH): LHP
Cameron Coleman: Lebanon High School (OH): 3B, MIF
Anderson McKinney: Tippecanoe High School (OH): RHP
CLASS OF 2026
Luis Aiden: Troy High School (OH): C, 2B, OF
David Pickthorn: Springboro High School (OH): RHP, SS, 2B
Lucas Salazar: Xenia High School (OH): RHP, 1B, 3B
Caleb Black: Kettering Fairmont High School (OH): RHP, SS
Adriel Angel: Legacy Knight (OH): UT
Sam Papanek: Waynesville High School (OH): OF
Cody Newsome: Archbishop Carroll High School (OH): RHP, OF, 3B
Andrew Bogner: Northmont High School (OH): RHP, OF
Josh Tribble: Oakwood High School (OH): 1B, LHP, OF
Cohen Gibson: Beavercreek High School (OH): LHP, 1B, OF
Garret Hoke: Northmont High School (OH): OF, SS
Zander Juday: Richmond High School (IN): MIF, RHP
Gage Hoke: Northmont High School (OH): OF, 2B
RJ Dunn: Carlisle High School (OH): C, OF
Lucas Horn: Brookville High School (OH): C, UT
Carter Chinn: Tippecanoe High School (OH): 3B, OF, RHP
Ethan Davis: Tippecanoe High School (OH): RHP, 2B
Chris Hodge, Jr.: Dayton Christian High School (OH): OF, LHP
Noah Bramble: Lakota West High School (OH): RHP, 3B
Brady Whittaker: Northmont High School (OH): RHP, 3B, 1B, OF
Jaden Starcher: Vandalia Butler High School (OH): RHP, INF, C
Ty Skidmore: Centerville High School (OH): C, 3B, 2B
Braden Trent: Miamisburg High School (OH): 1B, LHP
Logan Smith: Vandalia Butler High School (OH): LHP, OF
Drake Sauber: Northmont High School (OH): RHP, OF
Drew Conger: Carlisle High School (OH): RHP, MIF
Mitchell Schmidt: Archbishop Carroll High School (OH): 3B, OF
Drew Schindler: Bellbrook High School (OH): SS, 3B, RHP
Logan Belanga: Richmond High School (IN): MIF, RHP
Nolan Sickels: Bellbrook High School (OH): MIF, RHP
Ty Miller: Bishop Fenwick High School (OH): 2B, RHP
Brady Canan: Northmont High School (OH): 1B, 3B, RHP
Austin Welch: Northmont High School (OH): MIF, RHP, OF
Lucas Basta: Little Miami High School (OH): MIF, 3B, OF
TJ Brown: Springboro High School (OH): OF, 3B
Brody MacFarland: Kettering Fairmont High School (OH): RHP, OF
Caleb Black: Kettering Fairmont High School (OH): RHP, OF, MIF
Jack Shafer: Troy High School (OH): RHP, 2B, 3B, OF
Trent Webb: Greeneview High School (OH): 1B, RHP
CLASS OF 2027
Brayden Walter: Stebbins High School (OH): LHP, OF
Wyatt Burkett: Valley View High School (OH): RHP, SS, 3B
CLASS OF 2028